Hakkımızda

SERDAROĞLU A.Ş.

Hakkımızda

Serdaroğlu olarak 1986 yılından bu yana Türkiye’de ve çevre ülkelerde; güncel teknolojilere uygun mekanik tesisat tedarik çözümlerini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın en seçkin markalarını en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunarken, her geçen gün iştikal konularımıza yenilerini ekliyoruz. Bugün departmanlarımızı;

* Tesisat Ekipmanları,
* Yangın Ekipmanları,
* Pompa ve Hidroforlar,
* Isıtma Çözümleri,
* İklimlendirme ve Havalandırma

konularında sınıflandırarak konusunda uzman ekiplerimizle, 55.000 kalem ürün, 8000 çeşit ve 100’e yakın marka ile müşterilerimize projelerinde temelden teslime ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti İlkemiz

Önceliğimiz müşterilerimizin huzuru ve mutluluğudur. Müşterilerimize Serdaroğlu güvencesiyle hizmet veriyoruz. Güvenli, kaliteli, istikrarlı çalışma anlayışımız ve rekabetçi fiyatlarımızla sadece bugün için değil ilelebet işbirliği içerisinde olmak adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Kaliteli Teslimat ve Sevkiyat Anlayışımız

Hizmetlerimizdeki bir günlük gecikmenin dahi müşterilerimize ciddi maliyetler ve kayıplar oluşturduğunu çok iyi biliyoruz, bu sebeple barkod ve depo otomasyon sistemlerimizle hızlı ve doğru sevkiyat yaparak ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırıyoruz.

E-Ticaret Sitemiz

Müşterilerimize sadece mağazalarımızdan değil aynı zamanda internet mağazamızdan da en uygun fiyat ve aynı kalite ile hizmet veriyoruz. Özel kampanyalarımızı da e-ticaret sitemiz aracılığıyla müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Cart

No products in the cart.

Return To Shop